Naše firma

Vítejte na stránkách společnosti Centrum kámen.

Tradice práce s kamenem se u nás datuje do roku 1938, kdy byly položeny základy naší rodinné společnosti. V současné době se zabýváme zpracováním přírodního kamene, jako je žula, mramor, onyx a pískovec, případně jiným přírodním materiálem dle požadavků zákazníka.  

Roku 2018 jsme zařadili do našeho portfolia výrobu z keramického materiálu italského výrobce – Laminam – jehož velkou výhodou je bezesporu vysoká odolnost.

Mimo s přírodním kamenem dále pracujeme s umělým materiálem české výroby – Technistone – který tak od roku 2019 rozšiřuje naši nabídku.

Na český trh také dovážíme italský lávový kámen Pietra Lavica, který dále zpracováváme na grilovací kámen, který má na rozdíl od běžných žulových kamenů výhodu v odolnosti vůči prasknutí. Naše grilovací kameny Grillstone tak můžete znát například z nabídky společnosti Mountfield nebo Slevomat.

V současné době se naše výroba soustřeďuje na realizaci kuchyňských pracovních desek, obkladů schodů, parapetů, koupelnových desek aj.

Naši výrobní halu kamenictví a vzorkovnu najdete v Praze na Broumarské ulici (Praha - Černý Most - Kyjský rybník). Moderní zpracovatelské technologie našeho kamenictví umožňují opracovat kámen přesně dle vašich požadavků a představ. Všechny materiály, které budete požadovat pro vaši zakázku, si můžete prohlédnout přímo na místě. Skladem je více než 70 druhů žul, mramorů a pískovců. Dále pak zde naleznete vzorkovnu umělých materiálů.

Zkušenost v oboru kamenictví a nespočet realizovaných zakázek nám dovoluje nabídnou vysokou kvalitu zpracování, odborné poradenství a vstřícný přístup při realizaci.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím své jméno.
Sdělte nám prosím svou e-mailovou adresu.
Napište prosím předmět zprávy.
Sdělte nám prosím svůj vzkaz.
Neplatný vstup